top of page
  • מאיר עיני

איך משנים רווקות מאוחרת לזוגיות

עודכן: 16 ביוני 2022


 כלילקו - Clilco App ספיד דייט יעיל למציאת זוגיות עד פי 30 מאפליקציות ואתרי הכרויות
זוגיות מאוחרת - לא צריך לוותר על מיצי קיצי

רווקוּת מאוחרת היא תופעה שצוברת תאוצה בשנים האחרונות. בישראל יש מאות אלפי נשים וגברים מעל גיל 30 שעדיין לא התחתנו או לא נמצאים בזוגיות.

גברים רבים עדיין מפנטזים על אישה שתהיה שילוב של מאהבת, אמא ועוזרת בית, ובמקום זה הם מקבלים אישה עצמאית שרוצה וחושבת שיוון, עצמאות, והכי חשוב - הנשים מרגישות חזקות ורוצות לבחור את גבר הנכון לא תמיד על פי קריטריונים רציונליים.

אישה שנשארת רווקה בגיל מאוחר ורוצה זוגיות מודעת לזמן הביולוגי שהולך ואוזל. הכישלונות במציאת זוגיות והתחרות על מציאת הגבר הנכון, מכניסות אותה לחרדה, וככל שהזמן עובר התסכול מחסרונו של החצי בחייה הולך וגדל.

הבדידות

 כלילקו - Clilco App - ספיד דייט יעיל למציאת זוגיות עד פי 30 מאפליקציות ואתרי הכרויות
חופשי? זה לגמרי לבד!

הבדידות היא אחד הנושאים המורכבים ביותר ברווקות מאוחרת ולא בכדי. הלבד יוצר תחושת מחנק וניכור. להגיע לבד לחתונה זה לא נעים. באירועים משפחתיים מרגיש/ה הרווק/ה מטרה לאש צולבת של ביקורת ושאלות מביכות מצד בני המשפחה.

וזה ממש, אבל ממש לא נעים. רווקות מאוחרות צמאות ומשתוקקות לקשר יציב וטוב בלי לשדר כלפי חוץ את המצוקה. השאלה "מה לא בסדר בי?" או "אולי אני דפוקה" .... וכד', היא הלקאה עצמית, שהבדידות רק מעצימה אותה וכל דייט שנכשל גורם להרס הדימוי העצמי.


בליינד דייט כושל פוגע בדימוי העצמי

ביקור באתרים ואפליקציות להיכרויות נותן תחושה של עושר של גברים שרק מחכים לך. את מתייחסת לתמונות ולנתונים בכרטיס המשתמש ומצ'וטטת עם הבחור, ואז מגיעה לבליינד דייט שברוב המקרים מתהפך עליך. הגבר לא נראה כמו בתמונה והוויבּ שדמיינת במהלך התכתובת נעלם כלא היה. ההשקעה שלך בלבוש, באיפור, בלהיות במיטבך, וההתרגשות החיובית שנלוותה לזה מתרסקת בבת אחת מול האכזבה. וכל מה שאת רוצה זה לברוח. אז את בורחת ממקום המפגש, אבל מהתסכול ומהפגיעה בדימוי העצמי את לא מצליחה לברוח, אלה רק הולכים ומתעצמים.

חשוב להכיר לפני שנפגשים

כדי להגדיל את הסיכויים ולהפחית את הפגיעה בדימוי העצמי חשוב ביותר להרגיש את הבן אדם כמה שיותר טוב לפני שקובעים דייט. באמצעים של היום את יכולה ליזום שיחת וידאו ולראות בעיניים את המועמד, את החיוך ואת הסגנון שלו, ולא להסתפק בתמונה ששודרגה באפליקציה כזו או אחרת. בווידאו תשמעי את הקול ואת הצחוק ותקלטי את הווייבּ האמיתי. כל זה עוד לפני שזזת מטר מהבית. כך שההחלטה אם לצאת לדייט או לוותר תהיה הרבה יותר מבוססת ותפחית את הסיכוי להתבאס מעוד דייט מאכזב.


כלילקו - Clilco App ספיד דייט יעיל למציאת זוגיות עד פי 30 מאפליקציות ואתרי הכרויות
העיניים נפגשות והחיוך עושה את שלו. כן, החיוך שאף פעם לא עובר בהתכתבות.

כלילקו ספיד דייט - יעיל עד פי 30 מאפליקציות ואתרי הכרויות!

מחקר שנערך על ידי הניו יורק טיימס מצביע כי המשתמשים באפליקציות ואתרי הכרויות מוצאים התאמה ביחס של 1 מתוך 100 או פחות. לעומת זאת, משתתפים בספיד דייט חווים בממוצע 2 עד 3 מתוך 10 התאמות כלומר פי 20 עד 30.

האפליקציה החדשנית בשם כלילקו נוצרה במיוחד כדי לפתור לנשים וגברים בקבוצת הרווקות המאוחרת את הבעיה שתוארה, ולקרב אותם הכי מהר שאפשר לזוגיות.

איך זה עובד?

הכי פשוט בעולם! לאחר ההרשמה, תוכלי להצטרף כל ערב בין 7:00 ל-9:00 לספיד דייט היכרויות, בו תפגשי, פנים אל פנים, עד 12 גברים שממש כמוך רוצים זוגיות. 10 דקות עם כל אחד. כל זה קורה מהבית, במחשב או בסמרטפון שלך. אם את חוששת "על מה מדברים עם כל כך הרבה גברים?" הסירי דאגה מלבך! המערכת תספק לכם שאלות חכמות שיתניעו שיחה מעניינת ויאפשרו לכם לזרום בכיף ולגלות אם יש כימיה. אחרי כל מפגש תשָאלי אם תרצי להחליף פרטים. רק ברצון משותף הפרטים יוצלבו. אם הבחור לא מצא חן בעינייך, תצייני את זה ללא מבוכה ואי נעימות. מספר הטלפון שלך יישאר חסוי ותעברי להיכרות הבאה.

הניסיון מלמד, שכל ערב נוצרים כשניים שלושה חיבורים בין גברים ונשים, כך שהסיכוי שלך למצוא את החצי השני בזמן קצר גדל באופן דרמטי.


הרשמו עכשיו - חינם


כלילקו - Clilco App - ספיד דייט יעיל למציאת זוגיות עד פי 30 מאפליקציות ואתרי הכרויות

71 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול
bottom of page