top of page
  • מאיר עיני

לְמה נשים מצפות ממך בדייט הראשון

עודכן: 16 ביוני 2022


כלילקו - Clilco App ספיד דייט יעיל למציאת זוגיות עד פי 30 מאפליקציות ואתרי הכרויות

כולם היו רוצים שדייטים ראשונים יהיו חוויה מיוחדת ומרגשת, מלאה ברומנטיקה, ללא מתחים וחששות. אבל המציאות שונה בתכלית, לצאת לדייט ראשון במרבית המקרים זו תחושה מאוד מלחיצה ומורטת עצבים.


מסקרים שבוצעו בהשתתפות אלפי נשים בארצות הברית, מרביתן אמרו שהדבר החשוב להן ביותר הוא להרגיש נוח בדייט הראשון. נתון זה מתחזק בדבריה של קאלי רוג'רס, מומחית למערכות יחסים והיכרויות שאומרת כי בני אדם חייבים להרגיש בטוחים לפני שהם יוכלו להרגיש אם הם נמשכים או לא לאדם שמולם. ברגע שהמתח מתפוגג זה מאפשר לשני הצדדים

לפתח רגש שיאפשר להוביל לקשר רציני.


אם תרצו לדעת כיצד לכבוש את לב הבחורה בדייט הראשון כדאי שתדעו למה הן מצפות מכם הגברים. כל העצות כאן הם על בסיס סקרים ומחקרים שנערכו ופורסמו בנושא לאורך השנים.

כלילקו - Clilco App ספיד דייט יעיל למציאת זוגיות עד פי 30 מאפליקציות ואתרי הכרויות
מילה טובה תמיד עושה טוב. על אחת כמה ומה בהיכרויות חדשות!

מחמאות

אנשים מטבעם אוהבים לקבל מחמאות, ובטח נשים שמגיעות לדייט ראשון אחרי שהשקיעו בלבוש, נראות ואיפור. מאוד חשוב להן לקבל חיזוק להופעה החיצונית.

מחמאה לא עולה כסף ותפתח את הדייט ברגל ימין (כמובן לא להגזים).
 כלילקו - Clilco App ספיד דייט יעיל למציאת זוגיות עד פי 30 מאפליקציות ואתרי הכרויות
אל תענו גם אם ראש הממשלה מתקשר

כבו את הטלפון

הדבר שיכול להרוס כל דייט הוא שהגבר (וגם הגברת)

מתעסק בטלפון שלו, קורא הודעות או הולך הצידה לבצע שיחה. אם התקבלה שיחה תוכל לחזור אליה אחרי הדייט. אם השיחה יזומה ירית לעצמך ברגל. הבחורה תקלוט את זה, ודאווין לא עובד טוב בדייטים. אל תצפה שבדייט הראשון הגברת מולך, שפינתה זמן יקר להכיר אותך, תהיה סבלנית ומבינה. כבוד זה עניין בסיסי!


אל תהפכו את הדייט לראיון עבודה

מרבית הדייטים הראשונים מתחילים עם גישושים שמזכירים ראיון עבודה ומדור לחיפוש קרובים. רדו מזה. זה משעמם ולא יכול להתפתח להיכרות ויצירת כימיה. דברו על החיים: על דברים שמעניינים אתכם באמת, על תחביבים, על בילויים, סרטים, מוסיקה, טיולים, קולינריה, בעלי חיים... וכד'. האמת, ברגע שתתחילו לדבר על החיים ההיכרות כבר תזרום מעצמה, תפחית את המתח והלחץ, ותתפתי למקומות חיוביים. גם אם לא יצא מזה בסוף כלום, לפחות תהנו מהדייט.


אל תגזימו בשתייה חריפה

80% מהנשים לא היו רוצות שתזמינו יותר משני משקאות בדייט הראשון. יותר מזה יכול לעורר חשד שאתם מנסים לשכר אותם, או/ו שאתם שתיינים מועדים, ולא באמת מתעניינים בהן, אלא בניצול המפגש למטרות אחרות.


הפגינו חום וחיבה

נשים מצפות שתפגינו חיבה וקרבה בדייט הראשון, כמובן אם מתפתחים התנאים לכך. 82% אמרו שהיו רוצות חיבוק ו-70% אמרו שהיו רוצות נשיקה על הלחי. תחושת קרבה תעלה את סף הריגוש ותתרום להתגשמות הציפיות שיש לשני הצדדים מהדייט. רק אל תשכח לשאול לפני המגע הפיזי אם הוא מתאים ורצוי.

 כלילקו - Clilco App ספיד דייט יעיל למציאת זוגיות עד פי 30 מאפליקציות ואתרי הכרויות
הכרויות עם חום וחיבה יוצרות הרמוניה

מי יודע, אולי תיפול על בחורה מתוך 18%-30% מהנשים שלא מצפות לחיבוק או נשיקה על הלחי בדייט הראשון. גם זה יכול לקרות, וכדאי להיות רגיש מספיק ולבדוק את זה לפני מעשה.


היו מנומסים

נשים מצפות שהדייט שלהן יהיה מנומס, לא אגרסיבי ונעים הליכות. אם תפגינו כעס או תחושות שליליות תרחיקו את האישה שמולכם ותחסמו בפניה את האפשרות להיפתח ולהתקרב רגשית.

היו מנומסים לסביבה ולמלצרים, הקפידו לומר תודה והפגינו אמפטיות ואהדה.


אל תבקש לטעום מהאוכל שלה

אם הדייט הראשון הוא במסעדה אל תבקש לטעום מהאוכל שלה, זה לא מנומס ועלול ליצור רתיעה. אם היא תציע לך לטעום, זה כבר סיפור אחר. באותה מידה אל תדחוף לה לפה מזלג עם אוכל מהצלחת שלך. אתה כמובן יכול להציע לה לטעום. זה בהחלט יכול ליצור חוויה קולינרית משותפת ולתרום לקרבה הדדית.


תגיע בזמן

אין דבר שהורס דייט לפני שהוא התחיל מאשר איחור. קח בחשבון את התנועה, חניה, ותכנן את ההגעה שלך לדייט לפני ולא אחרי השעה שנקבעה. איחור לדייט ראשון מראה על זלזול וחוסר אכפתיות. זה משדר: את עוד אחת ברשימה, את לא מספיק חשובה, וכד'. פשוט תגיע בזמן, ועדיף חמש דקות קודם.


אין נוסחת קסם שהופכת דייטים ראשונים להצלחות בטוחות. אבל הכללים הנ"ל ישפרו את סיכויי ההצלחה להמשיך לדייט שני ואולי למערכת יחסים של זוגיות ואהבה.


הרשמו עכשיו - חינם


 כלילקו - Clilco App - ספיד דייט יעיל למציאת זוגיות עד פי 30 מאפליקציות ואתרי הכרויות

45 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול
bottom of page