top of page
  • נדב דרורי

"לפני שהכרתי את אשתי, שתחיה, לא תארתי לעצמי שקיימת בעולם אישה כזאת"


 כלילקו - Clilco App - ספיד דייט יעיל לדייט מוצלח עד פי 30 מאפליקציות ואתרי הכרויות
אהבות גדולות לא צומחות מרשימת קניות
את המשפט שבכותרת אמר לי פעם מישהו שחרש אפליקציות ואתרי הכרויות ולא מצא את האחת. בסוף הכיר מישהי באירוע אקראי, והם חיים באושר עד עצם היום הזה.
למה זה מעניין? כי רוב הנשים והגברים מגיעים לאפליקציות ואתרי הכרויות עם "רשימת קניות" שמצמצמת מאוד את האפשרויות, ולעיתים קרובות גם מקבעת את הלבד.
אפליקציית הכרויות חדשנית מאפשרת לכם לגלות מגוון של אנשים שונים, שלא נמצאים ברשימת הקניות שלכם, ולמצוא אהבה מכיוון שלא ידעתם על קיומו. הכירו את אפליקציית כלילקו ספיד דייט, ושימו לב לנתוני ההצלחה המרשימים כבר בשבוע הראשון להשקתה.


אנשים לא נועדו להיות מוצר קטלוגי

לכן קשה למצוא אהבה באתרי הכרויות

התרבות הצרכנית והתקשורת הדיגיטלית הפכו אותנו, בלי שהרגשנו, למותגי צריכה. התרגלנו לבלות חצי מהחיים בפייקבוק, אינסטה וטיקטוק, ולשווק את עצמינו בתמונות מדוגמות וטקסטים מחוכמים. את מחפשי הזוגיות זה פוגש חזיתית וחזותית גם באפליקציות ואתרי הכרויות.

אבל לאהבה חוקים משלה. אי אפשר לקנות אותה (Can't buy me love – הביטלס כבר שרו על זה בשנת 1964), אי אפשר למכור אותה, אי אפשר למתג אותה ואי אפשר לשווק אותה. אם נדמה לנו שאפשר זה רק נדמה לנו. לכן כל כך קשה למצוא אהבה באפליקציות ואתרי הכרויות. למפגש אישי, אחת על אחד, ולאינטראקציה ישירה שפועלת על כל החושים לא היה עד היום תחליף. החדשות הטובות – סופסוף יש!


אפליקציית כלילקו ספיד דייט –

הדבר הכי קרוב למפגש אישי, בלי לצאת מהבית

קחו את רשימת הקניות שהכנתם לחיפוש אהבה, גלגלו אותה לכדור וזרקו בקשת לפח הקרוב. בכליקו לא תצטרכו אותה. בערב הכרויות אחד תפגשו פנים אל פנים, ב-Live video, עד 12 נשים או גברים (בהתאם להעדפות), בלי לזוז מטר מהבית. כל מפגש 7 דק' - מספיק לגמרי כדי לראות, לשמוע, לקלוט את הווייבּ ולדעת אם יש חיבור ורצון משותף להיפגש.

בסופו של ערב ההיכרויות מוצלבים פרטי הקשר רק בין נשים וגברים שהייתה ביניהם כימיה הדדית. הדייט הבא שלהם יהיה כבר בחיים האמיתיים ולא צפויות בו הפתעות ואי נעימויות. מה שראו, שמעו והרגישו באפליקציה זה מה שיפגשו בדייט. בהתחשב בעובדה שדייטים ראשונים מסתיימים בדרך כלל באכזבה, הנובעת מציפיות שאינן תואמות מציאות, מדובר כאן ב-Game changer.


לא רק רשימת קניות, גם שאלות לא תצטרכו להביא מהבית

מפגש מסתיים, המפגש הבא מתחיל. על מה מדברים? אין מה לדאוג! לא צריך להביא שאלות מהבית ולא בדיחות מהצבא. גם לא תצטרכו להדוף שאלות בסגנון ריאיון עבודה ומדור חיפוש קרובים. כלילקו עושה בשבילכם את העבודה. בלחיצת כפתור תקבלו שאלות שמייצרות עניין ומתניעות נושאי שיחה חדשים. ואתם, פשוט תזרמו בלי שתיקות מביכות ובלי רגע משעמם.


כלילקו ספיד דייט שוברת שיאים בחיבור פנויים ופנויות לזוגיות

מחקר שפורסם בניו יורק טיימס מצביע כי המשתמשים באפליקציות ואתרי הכרויות

מוצאים התאמה ביחס של 1 מתוך 100 או פחות. לעומת זאת, משתתפים בספיד דייט חווים בממוצע 2 עד 3 מתוך 10 התאמות. כלומר פי 20 עד 30.


בשבוע הראשון להשקת אפליקציית כלילקו בוצעו 590 דייטים. מתוכם 73 זוגות חדשים החליטו להעמיק את ההכרות בחיים האמיתיים - 12% הצלחה לעומת 1% באפליקציות ואתרי הכרויות. בשבוע השני השיגה כלילקו תוצאות דומות לאלו שהוצגו במחקר, כשאחוז הדייטים המוצלחים הגיע ל-25%. ועוד היד נטויה!


הורידו עכשיו חינם


 כלילקו - Clilco App - ספיד דייט יעיל לדייט מוצלח עד פי 30 מאפליקציות ואתרי הכרויות

45 צפיות0 תגובות
bottom of page