top of page
  • נדב דרורי

איך להכיר מהבית עד 12 בני זוג פוטנציאלים בערב אחד

עודכן: 2 באוג׳ 2022


 כלילקו - Clilco App - ספיד דייט יעיל למציאת זוגיות עד פי 30 מאפליקציות ואתרי הכרויות
כלילקו ספיד דייט יעיל למציאת זוגיות עד פי 30 מאפליקציות ואתרי הכרויות - Clilco App

הכירו את Clilco App

ספיד דייט חדשני מלוּוה בשאלות חכמות לאינטראקציה זורמת וכיפית. בערב אחד תכירו, פנים אל פנים, שורה של בני ובנות זוג פוטנציאליים, בלי לצאת מהבית, בלי מבוכה ובלי התכתבויות וסחבת שלא נגמרת. בקיצור, כל היתרונות בדרך לזוגיות במקום אחד.


יותר ההזדמנויות להכיר את החצי השני תוך זמן קצר

ספיד דייט הוא שיטת היכרויות לא חדשה, שבאופן יחסי הביאה לעולם לא מעט זוגות חדשים, אבל באופן מוחלט לא הרבה. למה? כי אנשים פשוט נרתעים מהפורמט, וחבל. הסיטואציה נראית על פניה מביכה, מעוררת חשש מפני דחיה ומעלה שאלות לגיטימיות. למשל, איך אפשר לשבת לדייט עם הרבה אנשים בערב אחד? על מה מדברים איתם? איך אפשר לחזור על אותם שאלות שוב ושוב? איזה ערך יש להיכרות של 10 דקות? וכד'. לכל השאלות האלה יש תשובות מצוינות באפליקציה חדשנית, שתפתח לכם את העיניים ותגדיל דרמטית את מספר ההזדמנויות להכיר את החצי השני. לא צריך כישורים חברתיים מיוחדים ולא ביטחון עצמי יוצא דופן. פשוט להכיר - Clilco App.הכרויות זורמות בלי מבוכה ובלי לחץ

כל היכרות חדשה מלווה במבוכה ולחץ הנובעים מחוסר וודאות. תמיד קיים חשש מהפתעות לא נעימות, מפערים בין תמונת הפרופיל לדבר האמיתי ומשתיקות ממושכות. שכחו מזה! ב- Clilco App תראו פנים אל פנים, ב-Live video, אנשים שממש כמוכם מחפשים את החצי השני. אם יהיה קליק ותחליטו להיפגש תקבלו בדיוק את האדם שראיתם באפליקציה.

אבל לראות זה כמובן לא מספיק. ב- Clilco App תוכלו גם לדבר, לשמוע את הקול, את הצחוק ואת התוכן. ולא עם אדם אחד, עד 12 מפגשים בערב אחד, 10 דקות כל מפגש. כדי לאפשר חוויית היכרות זורמת ומהנה, מציגה האפליקציה שאלות חכמות שנוסחו במיוחד במטרה ליצור שיח משוחרר וקולח. בלחיצת כפתור תאותגרו בשאלות שלא ישאירו מקום לשתיקות ופשוט יעשו לכם את ההיכרות. 10 דקות היכרות מספיקות לגמרי כדי להרגיש אם יש כימיה. וכשהכול כל כך נגיש, זורם ונוח, אין שום בעיה להכיר 12 אנשים בערב.


הסוף להתכתבויות אינסופיות

בראיון עם פרופסור דן אריאלי הוא מספר על מחקר שערך עם תלמידיו בנושא שיחות באתרי הכרויות. לצורך המחקר קיבל אריאלי מאחד מאתרי ההיכרויות הגדולים בארה"ב את כל התכתובות בין לקוחותיהם. מדובר כמובן במיליונים - כמות שכיתת סטודנטים לא יכולה לקרוא בשלמות. אבל מהתכתובות הרבות שנקראו עלה מוטיב אחד שחזר על עצמו - התכנים היו משעממים להחריד ועסקו בפרטים בנאליים שגרמו לשני צדדים לפהק פיהוק אחד גדול. המחקר גם עסק בסיבות לבחירת נושאי השיחה, אבל מה שבאמת חשוב זה חוסר התכליתיות שבהם. כן, התכתבויות משעממות לא מתות, הן רק מתחלפות ומנציחות את מעגל ההיכרויות שמובילות לשומקום.

אפליקציית כלילקו חוסכת לכם את הזמן ואת הטרחה. פשוט אין צ'אט מסרים. מכירים פנים אל פנים והשאלות המעניינות כבר בפנים. בערב אחד תכירו פנים אל פנים הרבה חציים שניים פוטנציאליים, מה שבדרך כלל לוקח שנים.


הסוף לדייטים מיותרים - מכירים מאזור הנוחות והביטחון האישי

ערבי הספיד דייט מתקיימים, כאמור, בלי שתצטרכו לזוז מטר מהבית. אם לצורך העניין תכירו בערב אחד 12 אנשים, זה ידרוש מכם להתכונן (ולהתאפר, אם זה רלוונטי) פעם אחת, ולא 12 פעמים. כמובן גם לא תתקעו בפקקים, לא תחפשו חניה, לא תשלמו עליה, לא תשרפו זמן יקר בדייטים שנגמרים עוד לפני שהתחילו, והקפה און דה האוס.


 כלילקו ספיד דייט יעיל למציאת זוגיות עד פי 30 מאפליקציות ואתרי הכרויות - Clilco App
ביתך הוא מבצרך - הכרויות עם הגנה מלאה מפני טיפוסים לא רצויים

איך זה עובד? הכי פשוט בעולם!

  • הרשמה ודפדוף בפרופילים: 24/7 באפליקציה.

  • איפה? אצלך בבית, בטלפון הנייד או במחשב.

  • מתי האקשן מתחיל: כל ערב 21:00.

  • משך כל מפגש 7 דקות - מספיק לגמרי בשביל לדעת אם יש עניין.

  • כפתורי שליטה לחוויה זורמת, מהנה ובטוחה:

  • כפתור "השאלה הבאה" - סיימתם לדסקס שאלה? לחצו וזרמו לשאלה הבאה.

  • כפתור "סיים / דווח" - לסיום המפגש בכל שלב של ההיכרות ולדיווח על התנהגות לא נאותה.

מה קורה בסוף הערב

בסוף כל מפגש תתבקשו לציין אם אתם מעוניינים להחליף פרטי קשר עם האדם שזה עתה היכרתם.

בסוף הערב – המערכת תסרוק את כל המפגשים שנערכו, תבצע הצלבה בין נשים וגברים שגיליו עניין הדדי, ובהסכמה משותפת יוחלפו מספרי טלפון בין הצדדים. ומכאן השמים הם הגבול!


הרשמו עכשיו - חינם


 כלילקו ספיד דייט יעיל למציאת זוגיות עד פי 30 מאפליקציות ואתרי הכרויות - Clilco App

123 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול
bottom of page